Ik ben een goed luisteraar, een creatieve denker en denk graag buiten kaders 
Mijn motto is: “Werken iedereen
wordt er
beter van”

Wie ben ik / wat kenmerkt mij 
Ik ben een goed luisteraar, een creatieve denker en denk graag buiten kaders. In mijn contacten 
anderenandben ik oprecht. Zowel privé als in mijn werk vind ik een omgang met elkaar op basis van aandacht, respect belangrijk.  

Mijn ervaring  en achtergrond
Vanuit de psychiatrie heb ik  de overstap gemaakt  naar het vak van re-integratie – en loopbaancoach. Dit doe ik al ruim  20 jaar met veel plezier, waarvan de laatste 10 jaar vanuit ons eigen bedrijf Buro BOB.  Ik heb  ruime ervaring met begeleiding van mensen  naar werk vanuit verschillende rollen als jobcoach, jobhunter en  re-integratiecoach. 

Hoe ziet mijn begeleiding eruit? 
Veel energie krijg ik als mensen weer in hun kracht komen. Mijn expertise is het ondersteunen van mensen bij alle zaken waar ze tegenaan lopen bij het vinden en behouden van werk. Graag zoek ik tijdens het traject de samenwerking op met het netwerk van de werkzoekende zoals familie, vrienden en hulpverlening etc. Mijn motto is: Werken iedereen wordt er beter van en door deel te nemen aan het arbeidsproces voelen mensen zich goed, nuttig en sociaal.


Bob Gruisinga
bob.gruisinga@burobob.nl
06-54750544

Erna Derksen
erna.derksen@burobob.nl
06-41304324

Esther Hinne
esther.hinne@burobob.nl
06-21887834

Marjon Vervest
marjon.vervest@burobob.nl
06-49760727

Wil Hol
info@burobob.nl
06-53179766

Yvette Taverne
Yvette.taverne@burobob.nl
06-51492224

Dinie Regeling
dinie.regeling@burobob.nl
06-23574733

Alice van Neerbos
alice.van.neerbos@burobob.nl
06-16552063

Bea Knoef
bea.knoef@burobob.nl
06-10704119

Hella van de Beek
hella.vande.beek@burobob.nl
06-24246064

Arjan Draaijer
arjan.draaijer@burobob.nl
06-51020396