“Ik zorg met veel plezier dat de processen rondom
de kandidaten goed verlopen.Voor mij als mens is vrijheid de grootste waarde. “

Wie ben ik als mens en wat kenmerkt mij

Voor mij als mens is vrijheid de grootste waarde. Dat impliceert dat voor mij de cliënt de regie heeft en in vrijheid zijn leven en werk invult. 

Mijn ervaringen en expertises

Ik heb een langjarige ervaring in de re-integratie, als opleider, werkgever en uitvoerder.

Mijn rol bij Buro BOB

Ik ben office manager Buro BOB en de steun en toeverlaat voor alle collega’s binnen Buro BOB.  De termijnen van de trajecten worden goed bewaakt en ik zorg met veel plezier dat de processen rondom de kandidaten goed verlopen. 

Bob Gruisinga
bob.gruisinga@burobob.nl
06-54750544

Erna Derksen
erna.derksen@burobob.nl
06-41304324

Esther Hinne
esther.hinne@burobob.nl
06-21887834

Marjon Vervest
marjon.vervest@burobob.nl
06-49760727

Wil Hol
info@burobob.nl
06-53179766

Yvette Taverne
Yvette.taverne@burobob.nl
06-51492224

Dinie Regeling
dinie.regeling@burobob.nl
06-23574733

Alice van Neerbos
alice.van.neerbos@burobob.nl
06-16552063

Bea Knoef
bea.knoef@burobob.nl
06-10704119

Hella van de Beek
hella.vande.beek@burobob.nl
06-24246064

Arjan Draaijer
arjan.draaijer@burobob.nl
06-51020396