Werken, iedereen wordt er beter van

Buro BOB zet zich in voor werkzoekenden die hulp nodig hebben bij het vinden van werk. De kortste weg naar passend en duurzaam werk op de reguliere arbeidsmarkt is ons perspectief. Ieder mens is verschillend en daarom bieden wij maatwerk vanuit onze expertise.

Door deel te nemen aan het arbeidsproces voelen mensen zich goed, nuttig en sociaal. Werk geeft voldoening, maakt zelfstandig, kortom werken loont. Daarbij vinden we dat iedereen recht heeft op zelfontplooiing en maatschappelijke participatie. Werken ondersteunt dit proces. Daarbij verdien je niet alleen een salaris, maar je verdient zelfvertrouwen van je omgeving en wat nog belangrijker is, van jezelf.

Voor bedrijven en overheid zijn wij een betrouwbare samenwerkingspartner met grote kennis van de re-integratie en bewezen staat van dienst op het gebied van participatie en re-integratie. We bieden diensten op het gebied van HR en MVO/SROI.

Bob Gruisinga
bob.gruisinga@burobob.nl
06-54750544

Erna Derksen
erna.derksen@burobob.nl
06-41304324

Esther Hinne
esther.hinne@burobob.nl
06-21887834

Marjon Vervest
marjon.vervest@burobob.nl
06-49760727

Wil Hol
info@burobob.nl
06-53179766

Yvette Taverne
Yvette.taverne@burobob.nl
06-51492224

Dinie Regeling
dinie.regeling@burobob.nl
06-23574733

Alice van Neerbos
alice.van.neerbos@burobob.nl
06-16552063

Bea Knoef
bea.knoef@burobob.nl
06-10704119

Hella van de Beek
hella.vande.beek@burobob.nl
06-24246064

Arjan Draaijer
arjan.draaijer@burobob.nl
06-51020396