“De basis van waaruit ik werk is vertrouwen, betrokkenheid en openheid en van daaruit kan alles ontstaan.”

Wie ben ik als mens en wat kenmerkt mij? 
Ik ben een veelzijdige raadgever en coach voor levensvragen.
Naast 1 op 1 begeleid ik ook teams in hun ontwikkeling, gericht op talent, communicatie en leiderschap.
 

Mijn ervaringen en expertises 
Mijn kracht zit in de mens te begeleiden van – naar – en in het werk. Denk daarbij aan de medewerker/klant die verzuimt, of die vast zit, die zijn energie kwijt is, of andere perspectieven nodig heeft.


Hoe ziet mijn begeleiding eruit? 

Mijn benadering is zakelijk en vooral heel pragmatisch, maar tegelijkertijd empathisch en spiritueel. 
Plezier is daarin wel een groot goed. Ik werk met veel humor waardoor zaken makkelijker te relativeren zijn. Het maakt alles minder zwaar en daardoor toegankelijk.  Ik breng beweging tot stand en maak potentieel los door je bewustzijn te vergroten. 

De basis van waaruit ik werk is vertrouwen, betrokkenheid en openheid en vandaaruit kan alles ontstaan.

 

Bob Gruisinga
bob.gruisinga@burobob.nl
06-54750544

Erna Derksen
erna.derksen@burobob.nl
06-41304324

Esther Hinne
esther.hinne@burobob.nl
06-21887834

Marjon Vervest
marjon.vervest@burobob.nl
06-49760727

Wil Hol
info@burobob.nl
06-53179766

Yvette Taverne
Yvette.taverne@burobob.nl
06-51492224

Dinie Regeling
dinie.regeling@burobob.nl
06-23574733

Alice van Neerbos
alice.van.neerbos@burobob.nl
06-16552063

Bea Knoef
bea.knoef@burobob.nl
06-10704119

Hella van de Beek
hella.vande.beek@burobob.nl
06-24246064

Arjan Draaijer
arjan.draaijer@burobob.nl
06-51020396