“Het gaat om jouw interesses en drijfveren.
Samen geven we jouw loopbaan vorm!”

Wie ben ik als mens en wat kenmerkt mij

Ik ben te typeren als een gedreven en ondernemend persoon. Maar straal ook zeker een mate van rust uit. Ik zie altijd kansen en mogelijkheden. Als coach stimuleer en motiveer ik om meer uit jezelf en jouw loopbaan te halen. Respect en gelijkwaardigheid zijn hierbij voor mij zeer belangrijke waarden. Ook een gedoseerde dosis humor vind ik belangrijk, het relativeert en geeft vaak lucht om de wat zwaardere onderwerpen te bespreken.

 

Mijn ervaring en expertise

Ik heb veel ervaring op het terrein van loopbaanbegeleiding en re-integratie. Ik heb voor diverse opdrachtgevers gewerkt, zowel voor de profit als nonprofit sector. Inmiddels tientallen mensen succesvol begeleid met een volgende stap in hun loopbaan. Ik ben zowel gecertificeerd als geregistreerd Arbeidsdeskundige. Daarnaast heb ik diverse aanvullende trainingen/cursussen gevolgd om mijn eigen loopbaan vorm te blijven geven.

 

Hoe ziet mijn begeleiding eruit

JIJ staat voorop! Het gaat om jouw interesses en drijfveren.
Ik probeer, indien nodig, jouw interesses en competenties inzichtelijk te maken

Ik daag je hierbij uit, ik stimuleer en motiveer jou om hierin stappen te nemen. 

Samen geven we jouw loopbaan vorm!

 



Bob Gruisinga
bob.gruisinga@burobob.nl
06-54750544

Erna Derksen
erna.derksen@burobob.nl
06-41304324

Esther Hinne
esther.hinne@burobob.nl
06-21887834

Marjon Vervest
marjon.vervest@burobob.nl
06-49760727

Wil Hol
info@burobob.nl
06-53179766

Yvette Taverne
Yvette.taverne@burobob.nl
06-51492224

Dinie Regeling
dinie.regeling@burobob.nl
06-23574733

Alice van Neerbos
alice.van.neerbos@burobob.nl
06-16552063

Bea Knoef
bea.knoef@burobob.nl
06-10704119

Hella van de Beek
hella.vande.beek@burobob.nl
06-24246064

Arjan Draaijer
arjan.draaijer@burobob.nl
06-51020396